Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)

 

Наукові праці

Південна фундація педагогіки

5 жовтня 2016 р., м. Одеса

Урочисте відкриття VІІ Міжнародного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка


5 жовтня 2016 року у всіх загальноосвітніх навчальних закладах м. Одеси та Одеської області відбулися урочистості з нагоди відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, тематичні лінійки, уроки, бесіди, літературні години, інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко», літературні читання «Вінок Кобзареві!»

Урочисте відкриття VІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка

 

12 жовтня 2016 р., м. Одеса

Вебінар: «Шляхи впровадження інклюзивної освіти у загальноосвітніх навчальних закладах»


Відповідно до плану роботи Одеського обласного інституту удосконалення вчителів для керівників загальноосвітніх навчальних закладів м. Подільська, Подільського, Окнянського та Кодимського районів та завідувачів і методистів РМК (ММК) 12 жовтня 2016 року було проведено обласний семінар у форматі вебінару на тему «Шляхи впровадження інклюзивної освіти у загальноосвітніх навчальних закладах».

Мета семінару – надання науково-методичної допомоги директорам загальноосвітніх навчальних закладів щодо організації навчання дітей з особливими освітніми потребами та забезпечення науково-методичного, соціально-психологічного супроводу навчально-виховного процесу в умовах інклюзивного навчання.

 

20 жовтня 2016 р., м. Одеса

Семінар-нарада з проблеми "Формування почуття патріотизму і духовності, національної свідомості до свого народу"


20 жовтня 2016 року на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів (м.Одеса, площа Михайлівська, 17, ауд. №102) для методистів РМК (ММК), керівників РМО (ММО) вчителів української мови та літератури, які відповідають за стан викладання української мови та літератури в загальноосвітніх навчальних закладах районів (міст) Одеської області відбудеться семінар-нарада з проблеми «Формування почуття патріотизму і духовності, національної свідомості до свого народу, Батьківщини,  держави, нації на уроках української мови та літератури і в позакласній роботі в загальноосвітніх навчальних закладах Саратського району – формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей»

У процесі роботи семінару-наради будуть розглянуті такі питання:

  • Морально-етичне виховання учнів на традиціях українського народу в процесі вивчення української мови та літератури.
  • Формування компетентної особистості шляхом особистісно зорієнтованого підходу на уроках української мови та літератури до організації навчально-виховного процесу в сучасних умовах.
  • Використання інноваційних технологій на уроках української мови та літератури.
  • Роль міжпредметних зв’язків у формуванні естетичних цінностей учнів на уроках української мови та літератури.
  • Формування в учнів почуття патріотизму і духовності, національної свідомості на уроках української мови та літератури.
  • Упровадження різних видів роботи на уроках української мови  та літератури в системі особистісно зорієнтованого навчання і в позакласній роботі.
  • Створення комфортних умов для самореалізації та самовдосконалення особистості учня на уроках української мови та літератури і в позакласній роботі.
  • Формування духовності, толерантності, поваги до культури, історії, мови, звичаїв та традицій як українців, так і представників різних національностей у дітей та молоді в процесі позакласної і позашкільної роботи.