Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)

 

Наукові праці

20 жовтня 2016 р., м. Одеса

Семінар-нарада з проблеми "Формування почуття патріотизму і духовності, національної свідомості до свого народу"


20 жовтня 2016 року на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів (м.Одеса, площа Михайлівська, 17, ауд. №102) для методистів РМК (ММК), керівників РМО (ММО) вчителів української мови та літератури, які відповідають за стан викладання української мови та літератури в загальноосвітніх навчальних закладах районів (міст) Одеської області відбудеться семінар-нарада з проблеми «Формування почуття патріотизму і духовності, національної свідомості до свого народу, Батьківщини,  держави, нації на уроках української мови та літератури і в позакласній роботі в загальноосвітніх навчальних закладах Саратського району – формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей»

У процесі роботи семінару-наради будуть розглянуті такі питання:

  • Морально-етичне виховання учнів на традиціях українського народу в процесі вивчення української мови та літератури.
  • Формування компетентної особистості шляхом особистісно зорієнтованого підходу на уроках української мови та літератури до організації навчально-виховного процесу в сучасних умовах.
  • Використання інноваційних технологій на уроках української мови та літератури.
  • Роль міжпредметних зв’язків у формуванні естетичних цінностей учнів на уроках української мови та літератури.
  • Формування в учнів почуття патріотизму і духовності, національної свідомості на уроках української мови та літератури.
  • Упровадження різних видів роботи на уроках української мови  та літератури в системі особистісно зорієнтованого навчання і в позакласній роботі.
  • Створення комфортних умов для самореалізації та самовдосконалення особистості учня на уроках української мови та літератури і в позакласній роботі.
  • Формування духовності, толерантності, поваги до культури, історії, мови, звичаїв та традицій як українців, так і представників різних національностей у дітей та молоді в процесі позакласної і позашкільної роботи.